Распоред рада лекара – општа медицина

22.07.2019. – 26.07.2019.год.

 

  ПРЕ ПОДНЕ                                                                     ПОСЛЕ ПОДНЕ

 

ПОНЕДЕЉАК 22.07.2019

 

1. Др. 1. Др.
2. Др Виолета Милојевић 2. Др
3. Др Александар Црнковић 3. Др Добрила Вујучић
4. Др Марија Радовановић 4. Др.Виолета Јанићијевић
5. Др Љиљана Андрејић 5. Др Емина Јовановић
6. Др Ивана Милетић 6. Др
7. Др Небијша Михајловић 7. Др Ивана Марјановић
8. Др Татјана Стакић 8. Др Зорица Спремо
9.Др Данијела Ратковић 9. Др Наташа Ђорић

10.Др Оливера Стевић                                     10.Др Дајана Вујичић

 

УТОРАК 23.07.2019

 

1. Др Ана Милосављевић 1. Др
2. Др Виолета Милојевић 2. Др
3. Др Александар Црнковић 3. Др Добрила Вујичић
4. Др Марија Радовановић 4. Др Виолета Јанићијевић
5. Др Љиљана Андрејић 5. Др Емина Јовановић
6. Др 6. Др
7. Др 7.Др Ивана Марјановић
8. Др Татјана Стакић 8.Др Зорица Спремо
9. Др Данијела Ратковић 9.Др Наташа Ђорић

10. Др Оливера Стевић                                  10. Др Дајана Вујичић

 

СРЕДА 24.07.2019

 

1.Др Ана Милосављевић 1.Др
2.Др Виолета Милојевић 2.Др
3.Др Александар Црнковић 3.Др Добрила Вујичић
4.Др Марија Радовановић 4.Др Виолета Јанићијевић
5.Др Љиљана Андрејић 5.Др Емина Јовановић
6.Др 6.Др Ненад Ранковић
7.Др 7.Др Ивана Марјановић
8.Др Татјана Стакић 8.Др Зорица Спремо
9.Др Данијела Ратковић 9.Др Наташа Ђорић

10. Др Оливера Стевић                                   10.Др Дајана Вујичић

 

ЧЕТВРТАК  25.07.2019

 

1.Др Ана Милосављевић 1.Др
2.Др Виолета Милојевић 2.Др
3.Др Александар Црнковић 3.Др Добрила Вујичић
4.Др Марија Радовановић 4.Др Виолета Јанићијевић
5.Др Љиљана Андрејић 5.Др Емина Јовановић
6.Др 6.Др
7.Др Небојша Михајловић 7.Др Ивана Марјановић
8.Др Татјана Стакић 8.Др Зорица Спремо
9.Др Данијела Ратковић 9.Др Наташа Ђорић

10. Др                                                            10. Др Дајана Вујичић

 

ПЕТАК 26.07.2019

1.Др Ана Милосављевић 1.Др
2.Др Виолета Милојевић 2.Др
3.Др Александар Црнковић 3.Др Добрила Вујичић
4.Др Марија Радовановић 4.Др Виолета Јанићијевић
5.Др Љиљана Андрејић 5.Др Емина Јовановић
6.Др Ивана Милетић 6.Др
7.Др Небојша Михајловић 7.Др Ивана Марјановић
8.Др Татјана Стакић 8.Др Зорица Спремо
9.Др Данијела Ратковић 9.Др Наташа Ђорић

10.Др Оливера Стевић                                    10. Др Дајана Вујичић

 

 

  

ИЗАБРАНИ  ЛЕКАР И И РАСПОРЕД  РАДА У СЕОСКИМ АМБУЛАНТАМА
Локација Лекар
Стара фабрика др.Емина Јовановић – понедељак, среда; др Виолета Јанићијевић – петак
Елмос 1 др.Маја Микић – сваког дана
Елмос 2 др. Сузана Гајић – сваког дана
Дубока др Небојша михајловић – уторак, четвртак
Глоговац  др. Неда Павловић – сваког дана
Рибаре др.Александра Мандић – сваки дан
Кончарево Др.Марија Петровић- понедељак , среда; др Наташа Милић –  петак
Винорача др.Марија Петровић – уторак
Бунар др. Ивица Милић – понедељак, среда и петак
Драгоцвет др. Ивица Милић – уторак и четвртак
Трнава др. Ивана Милетић- уторак, четвртак
Багрдан др. Оливера Којић Тасић  – понедељак , уторак , среда и петак
Ланиште др. Оливера Којић Тасић- четвртак
Милошево др Милан Милорадовић – понедељак , среда и петак
Стрижило др Милан Милорадовић – уторак и четвртак
Ракитово др. Иван Вукосављевић – понедељак, среда, петак
Кочино Село др.Иван Вукосављевић – четвртак
Сиоковац  др.Марија Петровић  – уторак
Мајур  Др.Зорица Спремо –  понедељак , среда
Коларе др.  Наташа Ђорић – уторак
Шуљковац др. Ана Милосављевић – понедељак; др Виолета Јанићијевић –  среда

 

 

 

Начелник службе                                             гл.тех.службе

Др Бојана Дрча                                                м.с.Снежана Стојадиновић