Распоред рада лекара – стоматолошка служба

РАСПОРЕД РАДА ЛЕКАРА У СТОМАТОЛОШКОЈ СЛУЖБИ  2020. ГОДИНИ

 

1. Др Ина Анђелић

Преподне: понедељак,среда,петак

Поподне: уторак,четвртак

 

2. Др Александар Новичић

Преподне: уторак,четвртак

Поподне: понедељак,среда,петак

 

3. Др Зоран Ћирић

Преподне: понедељак,среда и петак

Поподне: уторак,четвртак

 

4. Др Биљана Јовановић

Преподне:  уторак,четвртак

Поподне:  понедељак,среда,петак

 

5. Др Звонко Миловановић

Преподне:  уторак,четвртак

Поподне:  понедељак, среда, петак

 

6. Др Бранислав Крстић

 

Преподне:  уторак,четвртак

Поподне:  понедељак, среда, петак

 

7. Др Саша Трајков

Преподне: понедељак, среда, петак

Поподне: уторак, четвртак

 

8. Др Татјана Илић

Преподне:  среда

Поподне:   уторак и четвртак

Вртић Пионир – понедељак,петак преподне

 

9. Др Војкан Радојевић

Преподне:  понедељак,среда,петак

Поподне. Уторак,четвртак

 

10. Др Марко Јеремић

Преподне: четвртак

Поподне: понедељак, среда и петак

О.ш. Бошко Ђуричић -уторак преподне

 

11. Др Марија Живаљевић

Преподне: понедељак и петак

Поподне: четвртак

Прва Техничка школа – уторак поподне ,среда  – пре поподне

 

12. Др Игор Марковић

Преподне: понедељак и среда

Поподне: уторак и четвртак

О.ш Горан Остојић – петак пре подне

 

13. Др Борис Милосављевић

Преподне: понедељак, среда, петак

Поподне: уторак, четвртак

 

14. Др.Душан Петровић

Преподне: среда и петак

Поподне: уторак и четвртак

О.ш 17 Октобар : понедељак пре подне

 

15. Др Милена Јовановић

Преподне: уторак,четвтрак

Поподне: понедељак, среда, петак

 

16. Др Нада Марјановић Стефановић

Пре подне:  О.Ш у Мајуру уторак – пре подне  , О.Ш у Рибару четвртак – пре подне

Поподне: понедељак , среда и петак

Техничка школа – четвртак пре подне , петак поподне

 

17. Др Јелена Илић

Пре подне : уторак и четвртак

Поподне : понедељак и среда

О.Ш 17 Октобар – петак пре подне

 

18. Др Катарина Михајловић

Пре подне : понедељак , среда и петак

Поподне : уторак , четвртак